Główny Sponsor- firma Euro-Industry Rio 2016

Barbara MADEJCZYK

Oficjalna strona rekordzistki i mistrzyni polski

Wyjazd po formę…

Serdeczne pozdrowienia ze Szklarskiej Poręby. Jesteśmy na obozie od 1ego do 13ego lutego. 
Już za nami tydzień ciężkiej pracy. W pierwszym tygodniu obozu byli z nami młodzi sportowcy z naszego klubu LKS "Jantar" Ustka. Byli na krótkim, ale bardzo intensywnym obozie. Treningi odbywały się 2x dziennie, co drugi dzień chodziliśmy na wycieczki w góry. Z dnia na dzień widać było u nich jak organizm dobrze adoptuje się do cięższej pracy. Po treningach korzystaliśmy z sauny i basenu. 
Głównym zadaniem na zgrupowaniu było polepszenie kondycji, wytrzymałości i sprawności młodych sportowców. Wszyscy sumiennie wykonali zaplanowane treningi, również jako grupa mogli się lepiej poznać i spędzić wspólnie więcej czasu, co pozwoli w przyszłości bardziej związać ich jako grupa. 
Po tygodniu grupa wyjechała ze Szklarskiej Poręby do domu a mi jeszcze został tydzień ciężkiej pracy. Szczególnie na tym obozie koncentrujemy się z trenerem na wzmocnieniu nóg. Wycieczki i trening siłowy ma dać zakładany efekt. Pogodę mamy dobrą do treningu w terenie. 
 Po powrocie do domu będzie chwila luzu i znów zaczynamy zgrupowanie na miejscu w domu. Zapraszam do galerii zobaczyć fotki.