Główny Sponsor- firma Euro-Industry Rio 2016

Barbara MADEJCZYK

Oficjalna strona rekordzistki i mistrzyni polski

Zgrupowanie w Portugalii

Zgrupowanie w  Vila Real de Santo Antonio /POR/ przygotowujące do Zimowego Pucharu Europy w rzutach, który odbędzie się 15-16.03.2014r w mieście Leiria /POR/rozpoczęliśmy od 1 do 14 marca.

Po powrocie  ze Szklarskiej Poręby gdzie wykonaliśmy dużą pracę mieliśmy luźniejszy tydzień ,żeby nabrać siły i oddechu na kolejny obóz. W Portugalii  pracowaliśmy  głównie nad techniką. Dzięki temu, że temperatura była tam  wyższa pozwoliło  nam przyzwyczaić  się i  oddawać coraz dalsze  rzuty.

Razem z Dawidem i grupą  innych oszczepników (Pawłem  Rakoczym, Hubertem  Chmielakiem, Kacprem Oleszczukiem,  Karoliną Bołdysz i Martą Kąkol) oraz  młociarzy (między innymi Mistrzem Świata Pawłem Fajdkiem, Joanną Fiedorow) przepracowaliśmy ten obóz solidnie.

W pierwszym tygodniu trenowaliśmy dwa razy dziennie a drugi tydzień był trochę luźniejszy i trenowaliśmy raz dziennie. Pogoda była bardzo dobra do treningu a  w wolnych chwilach łapaliśmy promienie słoneczne.

Liczymy, że treningi w cieplejszym klimacie I doborowym towarzystwie dadzą oczekiwane efekty na starcie w Zimowym Pucharze Europy i nadchodzącym sezonie.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć ze zgrupowania w galerii.
Basia