Główny Sponsor- firma Euro-Industry Rio 2016

Barbara MADEJCZYK

Oficjalna strona rekordzistki i mistrzyni polski

BRĄZOWY MEDAL ...

BRĄZOWY MEDAL ...

Ten dzień był pełen wydarzeń. 24 maja odbyły się dwie ważne dla mnie imprezy sportowe. W Kwakowie o godz. 11:30 odbył się kolejny Bieg Olimpijski im. Piotra Nurowskiego organizowany między innymi przez Szkołę Podstawową im. Polskich Olimpijczyków a w Postominie w godzinach popołudniowych odbył się V Rzutowo-Skocznościowy Mityng.

Każdego roku biorę czynny udział w bieganiu ale w tym roku ze względu na start w Postominie mogłam tylko kibicować na mecie. Ogromną i miłą niespodzianką było dla mnie wyróżnienie, które wręczono mi na ceremonii otwarcia Biegu Olimpijskiego.  Z rąk przedstawicieli Polskiego Komitetu Olimpijskiego otrzymałam brązowy medal „ZA ZASŁUGI DLA POLSKIEGO RUCHU OLIMPIJSKIEGO”. Jest to dla mnie bardzo cenne wyróżnienie.

Zawody w Postominie po bardzo wyrównanej rywalizacji ukończyłam na trzecim miejscu.

Rywalizację wśród kobiet wygrała Urszula Jakimowicz (SKLA Sopot) z nowym rekordem życiowym 55,88m , druga była Marta Kąkol (AZS AWF Gdańsk) również ustanowiła swój nowy rekord życiowy 55,78m. Mi przypadło trzecie miejsce (już po raz drugi w tym dniu ).Wynik jest zadawalający 55,20m. Może gdyby nie było od rana tylu emocji w Kwakowie rezultat byłby lepszy. Jestem zadowolona ze startu i w następnych startach będę walczyć o lepsze rezultaty.

Trzymajcie kciuki i zapraszam do galerii.